ГЛАВНАЯ  ОБ АССОЦИАЦИИ  ФОТОГАЛЕРЕЯ  ВИДЕО  СООБЩЕСТВА  ПИШИТЕ НАМ
 

  НАВЧАЛЬНИЙ
  ЦЕНТР
  ДЕНЬ
  ВЫПУСКНИКА
  ЖУРНАЛ
  "UNIVERSITATES"
  СТИПЕНДИИ
  имени проф.
  И. Е. ТАРАПОВА  ИЗДАТЕЛЬСКАЯ
  ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ
  ВОСПОМИНАНИЯ
  ОБ УНИВЕРСИТЕТЕ
  ВИДЕОИСТОРИЯ:
  УНИВЕРСИТЕТ
  В МОЕЙ ЖИЗНИДокументы
Руководящие органы
Квитанции
Награды и благодарности
Публикации о насХНУ имени В. Н. Каразина
пл. Свободы, 4
ауд. 2-49а
Тел.: (057) 719-23-52
ВРУЧЕННЯ СТИПЕНДІЙ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І. Є. ТАРАПОВА 18.10.2008
21.12.2011

Ім'я професора Івана Євгеновича Тарапова добре відоме всім, хто не залишається байдужим до стану освіти і науки в Україні, хто дбає про збереження найкращих вітчизняних традицій у цій сфері, втілення перевірених у світі підходів до її розвитку. І. Є. Тарапов протягом 18 років стояв на чолі Харківського університету, він зробив непересічний внесок у його розвиток, здійснив глибокий аналіз кризових тенденцій, що виявилися наприкінці ХХ ст. в академічній сфері України, та запропонував реальні шляхи подолання цієї кризи.

На відзнаку видатної ролі Університету в розвитку науки і освіти, з метою підтримки наукових досліджень студентів і молодих учених у галузях математики (інформатики), фізики та хімії, Асоціація встановила три стипендії імені І. Є. Тарапова для студентів та три - для аспірантів і молодих учених ХНУ імені В. Н. Каразіна.

Завданням Асоціації випускників, викладачів і друзів ХНУ імені В. Н. Каразіна є сприяння реалізації навчальних, наукових, соціально-економічних і виробничих проектів розвитку Університету, підвищення його авторитету, укріплення кадрового потенціалу, збереження кращих академічних традицій.copyright © 2001 - 2018
Ассоциация выпускников, преподавателей и друзей ХНУ им. В. Н. Каразина