ГЛАВНАЯ  ОБ АССОЦИАЦИИ  ФОТОГАЛЕРЕЯ  ВИДЕО  СООБЩЕСТВА  ПИШИТЕ НАМ
 

  НАВЧАЛЬНИЙ
  ЦЕНТР
  ДЕНЬ
  ВЫПУСКНИКА
  ЖУРНАЛ
  "UNIVERSITATES"
  СТИПЕНДИИ
  имени проф.
  И. Е. ТАРАПОВА  ИЗДАТЕЛЬСКАЯ
  ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ
  ВОСПОМИНАНИЯ
  ОБ УНИВЕРСИТЕТЕ
  ВИДЕОИСТОРИЯ:
  УНИВЕРСИТЕТ
  В МОЕЙ ЖИЗНИДокументы
Руководящие органы
Квитанции
Награды и благодарности
Публикации о насХНУ имени В. Н. Каразина
пл. Свободы, 4
ауд. 2-49а
Тел.: (057) 719-23-52
ВРУЧЕННЯ СТИПЕНДІЙ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І. Є. ТАРАПОВА СТУДЕНТАМ ТА АСПІРАНТАМ (МОЛОДИМ СПЕЦІАЛІСТАМ) НА 2010/2011 НАВЧАЛЬНИЙ РІК 12.10.2010
22.12.2011

Ім'я професора Івана Євгеновича Тарапова добре відоме всім, хто не залишається байдужим до стану освіти й науки в Україні, хто дбає про збереження найкращих вітчизняних традицій у цій сфері, втілення перевірених у світі підходів до її розвитку. І. Є. Тарапов протягом 18 років стояв на чолі Харківського університету, він зробив непересічний внесок у його розвиток, здійснив глибокий аналіз кризових тенденцій, що виявилися наприкінці ХХ ст. в академічній сфері України, та запропонував реальні шляхи виходу з ситуації. Свої міркування Іван Євгенович висловив у книгах: "Интеллектуальный труд, наука и образование. Кризис в Украине", "На распутье. Не попасть в тупик истории", "Наше общество и власть. Вопросы управления", "У последней черты. Интеллект, выживание и идея коллективизма". Також у 1999 р. І. Є. Тарапов став засновником і першим головним редактором відомого й досить впливового на сьогодні всеукраїнського науково-популярного журналу "UNIVERSITATES. Наука та просвіта", який видається за підтримки Асоціації випускників ХНУ імені В. Н. Каразіна.

На відзнаку видатної ролі Університету в розвитку науки й освіти, з метою розширення тематики наукових досліджень студентів і молодих учених у галузях математики (інформатики), фізики (астрономії) та хімії, а також задля популяризації результатів роботи серед наукової спільноти, Асоціація встановила три стипендії імені І. Є. Тарапова для студентів та три - для аспірантів і молодих учених ХНУ імені В. Н. Каразіна.

Асоціація випускників завжди підтримувала й підтримуватиме надалі обдаровану молодь Університету, сприятиме розвитку творчих особистостей, спонукатиме, зокрема й матеріально, до нових наукових звершень заради підвищення авторитету ХНУ імені В. Н. Каразіна, укріплення його кадрового потенціалу та збереження кращих академічних традицій.

copyright © 2001 - 2018
Ассоциация выпускников, преподавателей и друзей ХНУ им. В. Н. Каразина