ГЛАВНАЯ  ОБ АССОЦИАЦИИ  ФОТОГАЛЕРЕЯ  ВИДЕО  СООБЩЕСТВА  ПИШИТЕ НАМ
 

  НАВЧАЛЬНИЙ
  ЦЕНТР
  ДЕНЬ
  ВЫПУСКНИКА
  ЖУРНАЛ
  "UNIVERSITATES"
  СТИПЕНДИИ
  имени проф.
  И. Е. ТАРАПОВА  ИЗДАТЕЛЬСКАЯ
  ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ
  ВОСПОМИНАНИЯ
  ОБ УНИВЕРСИТЕТЕ
  ВИДЕОИСТОРИЯ:
  УНИВЕРСИТЕТ
  В МОЕЙ ЖИЗНИДокументы
Руководящие органы
Квитанции
Награды и благодарности
Публикации о насХНУ имени В. Н. Каразина
пл. Свободы, 4
ауд. 2-49а
Тел.: (057) 719-23-52
ВРУЧЕННЯ СТИПЕНДІЙ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І. Є. ТАРАПОВА ТА ПРЕЗЕНТАЦІЯ АУДИТОРІЇ ІМЕНІ І. Є. ТАРАПОВА 18.10.2007
21.12.2011

Асоціація випускників, викладачів і друзів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна проводить 18 жовтня 2007 року о 15.30 в аудиторії імені І. Є. Тарапова (ауд. 6-52) у головному корпусі ХНУ (пл. Свободи, 4) презентацію аудиторії імені І. Є. Тарапова, яку було облаштовано за підтримки Асоціації, та оголошує результати конкурсу на здобуття стипендій імені І. Є. Тарапова на 2007/2008 навчальний рік.

Ім’я професора Івана Євгеновича Тарапова добре відоме всім, хто не залишається байдужим до стану освіти і науки в Україні, хто дбає про збереження найкращих вітчизняних традицій у цій сфері, втілення перевірених у світі підходів до її розвитку. І. Є. Тарапов протягом 18 років стояв на чолі Харківського університету, він зробив непересічний внесок у його розвиток, здійснив глибокий аналіз кризових тенденцій, що виявилися наприкінці ХХ ст. в академічній сфері України, та запропонував реальні шляхи подолання цієї кризи.

На відзнаку видатної ролі Університету в розвитку науки і освіти, з метою підтримки наукових досліджень студентів і молодих учених у галузях математики (інформатики), фізики та хімії, Асоціація встановила три стипендії імені І.Є. Тарапова для студентів та три – для аспірантів і молодих учених ХНУ імені В. Н. Каразіна.

Вшановуючи пам'ять Івана Євгеновича, за підтримки Асоціації випускників на механіко-математичному факультеті - рідному факультеті Івана Євгеновича - була відремонтована та облаштована аудиторія для лекційних занять, оснащена найсучаснішим мультимедійним обладнанням. Аналогів цій аудиторії ані в Університеті, ані в Харкові немає.

Взяти участь у святі запрошені: директор НТК "Інститут монокристалів" НАН України акад. В. П. Семиноженко, директор Радіоастрономічного інституту НАН України акад. Л. М. Литвиненко, Генеральний директор агенції "Інтерфакс-Україна" О. В. Мартиненко, генеральний директор ТОВ СП "Видавництво "Фоліо" О. В. Красовицький, ректор НУА В. І. Астахова, члени-кореспонденти НАН України В. Т. Толок, І. І. Залюбовський, М. О. Азарєнков, академік НАН України і РАН В. О. Марченко, Генеральний директор ТОВ "Студбуд" Ю. А. Сапронов, а також інші громадські діячі і представники наукової та освітянської спільноти.

Завданням Асоціації випускників, викладачів і друзів ХНУ імені В. Н. Каразіна є сприяння реалізації навчальних, наукових, соціально-економічних і виробничих проектів розвитку Університету, підвищення його авторитету, укріплення кадрового потенціалу, збереження кращих академічних традицій.

copyright © 2001 - 2018
Ассоциация выпускников, преподавателей и друзей ХНУ им. В. Н. Каразина