ГЛАВНАЯ  ОБ АССОЦИАЦИИ  ФОТОГАЛЕРЕЯ  ВИДЕО  СООБЩЕСТВА  ПИШИТЕ НАМ
 

  НАВЧАЛЬНИЙ
  ЦЕНТР
  ДЕНЬ
  ВЫПУСКНИКА
  ЖУРНАЛ
  "UNIVERSITATES"
  СТИПЕНДИИ
  имени проф.
  И. Е. ТАРАПОВА  ИЗДАТЕЛЬСКАЯ
  ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ
  ВОСПОМИНАНИЯ
  ОБ УНИВЕРСИТЕТЕ
  ВИДЕОИСТОРИЯ:
  УНИВЕРСИТЕТ
  В МОЕЙ ЖИЗНИДокументы
Руководящие органы
Квитанции
Награды и благодарности
Публикации о насХНУ имени В. Н. Каразина
пл. Свободы, 4
ауд. 2-49а
Тел.: (057) 719-23-52
НОВИНИ НАШИХ ПАРТНЕРІВ
17.11.2015

12 листопада 2015 року в читальному залі ЦДНТА України було презентовано конструкторські документи з проекту першого мікролітражного легкового автомобіля України ЗАЗ-965 «Запорожець». Архівний захід приурочено до 55-ї річниці від дня його випуску. 22 листопада 1960 року вийшла перша партія українських легковиків, що поклало початок вітчизняного автомобілебудування.

Перебуваючи в Харкові з робочим візитом, Перший заступник Голови Державної архівної служби України Іван Кісіль узяв участь у заході архіву та надав коментар щодо представлених документів. Перед студентами та представниками ЗМІ також виступили директор ЦДНТА України Євген Семенов, начальник відділу використання інформації документів Анна Алєксєєнко та інші працівники архіву.

Присутніх зацікавила розповідь наукового співробітника Юлії Коваль з історії проектування «Запорожця» та особливостей його конструкції.

Варто наголосити, що в № 4 за 2015 рік у журналі «UNIVERSITATES. Наука та просвіта» буде опубліковано статтю Ю. Коваль «До 55-річчя першого легкового автомобіля України: історія «Запорожця» за архівними документами ЦДНТА України». clonidine without a script.

Займаємося просвітництвом разом!
copyright © 2001 - 2018
Ассоциация выпускников, преподавателей и друзей ХНУ им. В. Н. Каразина